• Новак
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Oppo Најди 7 Мини Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Oppo Најди 7 Мини Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата OPPO Најди 7 мини паметен Телефон со San Flash-ТМ.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката