• Новак
D&D PowerDrive C220/12 Здружени Појас 7/8 x 224 ОК 12 Бенд, Aramid

D&D PowerDrive C220/12 Здружени Појас 7/8 x 224 ОК 12 Бенд, Aramid

DEN 19439.04
Производот е достапен

Достапност

Тип на производ : ПОЈАСИ.Број на модел : C220/12. Земја на Потекло : Кина.Пакет димензии : 24.0 "L x 24.0" W x 12.0 " Х D&D Power Drive здружени, завиткани V-ремени даде максимум појас перформанси, исто како и нивните еден појас колеги.На појаси се изградени на истиот високо инженерните, високи перформанси материјали како еден обвиткани ленти.Компонентите се произведени со користење на најнова во спојувалка за технологија на располагање на глобална основа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката