• Новак
ZRSLGS Керамички Doubleliner Ручек Кутија 220V Храна Контејнер Преносни Електрични Dinnerware Храна Чување Дома Автомобил Сад Бенто Кутија (Боја : ЕУ зелено)

ZRSLGS Керамички Doubleliner Ручек Кутија 220V Храна Контејнер Преносни Електрични Dinnerware Храна Чување Дома

DEN 2911.44
Производот е достапен

Достапност

Храна одделение Стр плус ABS висока температура отпорни мат материјал, нечистотија-издржливи и отпорни на топлина. 304 храна одделение керамички двојно внатрешен резервоар.Стигнале рачка, удобен и убава, лесно да се носат.Двоен слој силикони запечатување прстен, запечатување и анти-капе, еден слој на анти-течење запечатување, еден слој на изолација и запечатување.Мали и преносливо, не окупираат десктоп простор, чанта-како појава, ручек кутија инкарнација додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката