• Новак
РАЗНО 42 X 84 Светло Крем Обоени Штала Вратата W/Лизгачки Хардвер Дрво Вклучува

РАЗНО 42 X 84 Светло Крем Обоени Штала Вратата W/Лизгачки Хардвер Дрво Вклучува

DEN 1046.40
Производот е достапен

Достапност

42 Х 84 Светло Крем Обоени Штала Вратата W/ Лизгачки Хардвер Дрво Вклучува.Стил : Штала.Материјал : Дрво.Тип : Внатрешни Работи. âœ"ï ве Молиме да не известите директно на какви било грижи во врска со правата на интелектуална сопственост, авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Позелени Патеки не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.Вклучува Hardware Material : Wood Type : Внатрешни Работи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката