• Новак
BSN Медицински/Jobst 6824A Делта-Лајт Conformable Fiberglass Фрлија Лента, 4 Ширина, 4 yd, Бела (Пакување од 10)

BSN Медицински/Jobst 6824A Делта-Лајт Conformable Fiberglass Фрлија Лента, 4 Ширина, 4 yd, Бела (Пакување од 10)

DEN 5646.00
Производот е достапен

Достапност

4 инчи. 4 метри.Свирче боја.Земја на потекло : Мексико.BSN Медицински/Jobst H2464 activa mens ткаеше секојдневен sock, коленото висока, 15-20 mm Hg, црна, x-large, пар висок квалитет на медицински производи кои се користат од страна на здравствените услуги во првите клинички settings.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката