• Новак
SGS 36718 Z1PCR Z-Хидрати-АП Високи Перформанси Крајот Мелница, Титаниум Нитрид-X Премачкување со Рамни, 1 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина, 1 месо тело со Дијаметар, 4 Дол

SGS 36718 Z1PCR Z-Хидрати-АП Високи Перформанси Крајот Мелница, Титаниум Нитрид-X Премачкување со Рамни, 1 Сечење

DEN 7985.76
Производот е достапен

Достапност

Претпоставен дијалог сузбивање преку напредно патентиран дизајн.Зголемување на продуктивноста со сечење подлабоки и пошироки без штетни хармоници ќе го.Долниот сечење сили за драстично подолго алатка живот.Со Патентиран Променлива Гребло.На Z-Хидрати-АП нуди перформанси толку напредна, тоа оди многу подалеку типичен високи перформанси карбид крајот мелници.Со повеќето 4-flute крајот мелници, сечење на заби влезе и да излезе на материјал за создавање на природен ритам, што резултира со оштетување на хармоници ќе го.На хармоници ќе го доведат до фреквенција која зрачи низ целиот крај мелница, што резултира со дијалог.Со својот патентиран, еден од еден вид геометрија, Z-Хидрати-АП нуди три фази на дијалог сузбивање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката