• Новак
{ Пакет од 4 } FORMULER Z Алфа Андроид Двојна Бенд 5G 1GB RAM меморија 8GB ROM 4K Smart Учење со Далечински IR MYTVONLINE2 ( Пакување од 4 )

{ Пакет од 4 } FORMULER Z Алфа Андроид Двојна Бенд 5G 1GB RAM меморија 8GB ROM 4K Smart Учење со Далечински IR

DEN 9360.00
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . { Пакет од 4 } FORMULER Z Алфа MYTVONLINE 2. 1 GB RAM МЕМОРИЈА 8 GB ROM 4 K.Dual Band 5 G.Премиум Далечински Управувач. { Пакет Од 4 } FORMULER Z Алфа Андроид Двојна Бенд 5 G 1 GB RAM меморија 8 GB ROM 4 K Smart Учење со Далечински IR MYTVONLINE2 ( Пакување од 4 ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката