• Новак
KEO Мелничката 18933 Радиус Машина, 1-1/2 Сечење Дијаметар, ХСС, Соголени Слој, 1/4 Радиус, Конвексни месо тело, 3/4 месо тело со Дијаметар, 4 Должина, 6-Flute

KEO Мелничката 18933 Радиус Машина, 1-1/2 Сечење Дијаметар, ХСС, Соголени Слој, 1/4 Радиус, Конвексни месо тело,

DEN 4718.88
Производот е достапен

Достапност

1/4" радиус.Конвексни.Месо Тело-Тип.Земја на потекло : сад. 4-Flute Агол Заокружување Крајот Мелница - Метрички Радиус.KEO Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката