• Новак
3PCS 10ML 0.34 мл Бело Пластични Празни Преносни Refillable Нос Шише Со 360 Степен Ротација Atomizer Шминка Вода во Садот За Патување Домашна Употреба

3PCS 10ML 0.34 мл Бело Пластични Празни Преносни Refillable Нос Шише Со 360 Степен Ротација Atomizer Шминка Вода

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Се користи за пополнување со серуми, креми, лосиони, за нега на кожата предмети, moisturizers и други.Совршен за патување или во вашата убавина торбичка. 360 степени potation atomizer шише.Дизајнот е идеален за сите денот употреба, лесно монтирање во џеб или чанта.Совршен шише и капа комбинација создавање на фина магла кога се притиснати.Пакување вклучуваат : 3pcs 10ml Боја : бела .Материјал : Пластика.Шише Големина (10ml) : Дијаметар : 2.2 cm ;Висина : 7.2 cm (20ml) : Дијаметар : 2.5 cm ;Висина : 8.5 cm (прибл) (30ml) : Дијаметар : 2.8 cm ;Висина : 10.1 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката