• Новак
300ML Бања & Блум JUIN DIFFUSER МАСЛО DHL Express Вредност Пакети (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

300ML Бања & Блум JUIN DIFFUSER МАСЛО DHL Express Вредност Пакети (Пакети на 4) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно

DEN 13920.00
Производот е достапен

Достапност

✐ Тоа го исполнува вашиот простор за живеење со нашиот единствен мирис и остава само една весела и релаксирачка атмосфера на вашиот ум и душа. ✐ Бања & Блум En Toute Saison diffuser е направен од не-токсични и био-degradable состојки. ✐ На слатко-кисело мирис на Јаболко, Круша, Лили и Портокал цвет на летната сезона може да ја исполни вашиот ум со релаксирачки и освежувачки по работа во текот на половина година. ✐ Оваа група е за : Бања & Блум JUIN DIFFUSER МАСЛО 300 ML.Овој сет е вклучена со : 1.)Бања & Блум JUIN DIFFUSER МАСЛО 300 ML На слатко-кисело мирис на Јаболко, Круша, Лили и Портокал цвет на летната сезона може да ја исполни вашиот ум со релаксирачки и освежувачки по работа во текот на половина година.Бања & Блум En Toute Saison diffuser е направен од не-токсични и био-degradable состојки.Тоа го исполнува вашиот простор за живеење со нашиот единствен мирис и остава само една весела и релаксирачка атмосфера на вашиот ум и душа.Нека Бања & Блум ви донесе среќа во текот на годината круг за вашиот животен стил.Насоки : Прелива diffuser масло во чаша / керамички сад.Место сите трската во сад за да го апсорбира масло.Потоа, флип како трската и местото сува страна на трската во сад.Нека diffuser се шири вашиот простор.Големина : 9.5x9.5x17cm.Количина : 4 Пакети.Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката