• Новак
Микс.Домашниот Клуб 7-Ниво Мачка Дрво, 74.5 H. Најдобриот Избор за Вашите Миленици. Kitty Мислења. Мачката се Залага. Најдобри Мачка Кревет & Дрвја & Condos. Домашно милениче И?

Микс.Домашниот Клуб 7-Ниво Мачка Дрво, 74.5 H. Најдобриот Избор за Вашите Миленици. Kitty Мислења. Мачката се Залага.

DEN 1480.80
Производот е достапен

Достапност

Вашата мачка сака едно затскриено место за одмор и игра.Тие можат да играат околу или преземање на нап, колку што тие сакаат;.Оваа куќа/scratcher пост е совршен за вашата мачка е бесконечна количина на изведба.Куќа/Гребење мислења им помогне на мачка се задржи здрави нокти.И Помага да се избегне оштетување на вашите теписи, столици, завеси и повеќе.Неутрален дизајн, совршено одговара на постојните декор во вашиот дом.Ако имате било каков производ, прашања или предлози, ние би сакал да се слушне од вас.Најдобриот избор за вашите миленици.Kitty мислења.Мачката се залага.Најдобри Мачка Кревет & Дрвја & Condos.Домашно милениче игралиште.Дополнителни Карактеристики Примарна Боја Сива Материјал Кадифен Објект Димензии : Должина 31.5 ВО Висина 74.5 ВО Објектот Висина Опсег 65"-110" Ширина 28 ВО.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката