• Новак
Лемење Оригинални Occus T862++ Греење Крушка и се Фокусира Објектив За BGA Rework Станица Т-862++ Лемење Заварчик Замена на Сијалица Леќа - (Боја: Целосна леќа со сијалица)

Лемење Оригинални Occus T862++ Греење Крушка и се Фокусира Објектив За BGA Rework Станица Т-862++ Лемење Заварчик

DEN 9532.32
Производот е достапен

Достапност

Боја : Целосна леќа со сијалица.Број на модел : T862++ Целосна леќа.Текст voltagle : 110 V/220-230 V.Излезна температура : 100-350 степен целзиусови степени.Температурна стабилност : Одличен.Оригиналниот Occus T862 Греење Крушка и се Фокусира Објектив За BGA Rework Станица Т-862++ Лемење Заварчик Замена на Сијалица Lens Important Забелешка : Оваа Фокусот на Леќата е достапна за Occus Т-862++.Т-862++ уред има ЕДНА Сијалица внатре.Можете да нарачате на леќа со крушка или без сијалица ====================== Други Информации =========================* Ние прифаќаме Објект специфики : број на Модел : T862++ Целосна lens Input voltagle : 110 V/220-230 VOutput температура : 100-350 степен celsius Temperature стабилност : Excellent Output моќ : 800 WDimensions : 150x350mm Packing големина : 20x10x10 cm Product име : Греење Bulb Purpose : за BGA Rework Станица/.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката