• Новак
Smart-Лифт Автоматизирано Проектирање Планината за Фиксна Таванот

Smart-Лифт Автоматизирано Проектирање Планината за Фиксна Таванот

DEN 3665.76
Производот е достапен

Достапност

Квалитет на производот од страна на Шефот.Главен Дел број : .SL236 FD Карактеристики : -Проектор планината. -Лесно accommodates повеќе контрола опции. -Одговара на повеќето инсталација барања, кои имаат потреба од само 11" на царинење горе на таванот. -Направен во САД.Планината Тип : -Лифт.Крај : -Бело.Капка Планината : -Да.Генерички Спецификации : -Две внатрешни места, едно е вклучен 110 V единици.Генерички Димензии : -25.1" H x 28.3" W x 12.3" D, 144 lbs.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -25.1 Инчи.Вкупна Ширина - страна на Страна : -28.3 Инчи.Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -12.3 Инчи.Целокупниот Производ Тежина : -144 Фунти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката