• Новак
за Деца Печатење Кактус Карактер Компатибилен за Bluetooth Глувчето Тешко Крути Пластични

за Деца Печатење Кактус Карактер Компатибилен за Bluetooth Глувчето Тешко Крути Пластични

DEN 727.20
Производот е достапен

Достапност

Сликата е печатење под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Со доволно отвори за сите копчиња и леќите на камерата, овој лесен случај е совршен телефон додаток со лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа.Тешко PC случај.timeproof компјутер bluetooth глувчето за печатење со Кактус.во мода bluetooth глувчето се Дизајн на услугата : 1. Слик поголеми од 800*800 е потребно за вашиот дизајн.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. Место цел.Повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.Потребни ни 24 часа за да се справи со shipmnent.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката