• Новак
Cuccio Грозје Здроби на Дип Парпл, Потопување во Прав 14g

Cuccio Грозје Здроби на Дип Парпл, Потопување во Прав 14g

DEN 544.32
Производот е достапен

Достапност

Високо пигментирани потопување во прав.Таа работи со специјално формулиран смоли.Силен, издржлив заврши со беспрекорна, богата боја.Брзо и лесно да се примени за максимална профитабилност.Погоден само за прав полски потопување систем.Cuccio Грозје Здроби на Дип Парпл, Потопување во Прав 14g.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката