• Новак
FXLYMR Туш Седиште Цврсто Дрво Ѕид Виси Столчето, Виткање Туш Седиште се Монтира на Ѕид Бања Када Безбедност Столче Стол, со Поддршка на Нозе, Оптоварување на 550 Кг, 15(L) 1

FXLYMR Туш Седиште Цврсто Дрво Ѕид Виси Столчето, Виткање Туш Седиште се Монтира на Ѕид Бања Када Безбедност Столче

DEN 1732.80
Производот е достапен

Достапност

Не Само што Може да Ви Помогне да Уживате во Туш Повеќе Comfortablely и Безбедно, Но, исто Така, ги Красат Вашата Бања. Обележете го Hole3.Текстурата е Мазна и Нежна, Лесен за Чистење, Едноставен Дизајн, Погодна за Секој Стил на Декорација.12"(H), Седиштето Плоча Донесува Рационални Дизајн, Што е Повеќе Хуманизирано.7" Фиксен / 18.5 Cm~55 Cm)Оптоварување : 550 Lbs (250 Kg) или Less Gross Тежина : 9.Specifications Color : Бела / Black Seat Одбор Материјал : Гласачко место Модифицирани Plastic Bracket Материјал : Алуминиум Alloy Surface Третман : Paint Seat Одбор Големина : 15" (L)*14.7" )Висина : 42.☛Столче : Тешки, со Поддршка на Нозе, Max Статички Товар од 350 Кг, на Премисата на Правилна Инсталација и Бетон или Цврст Ѕид од Тули е Потребно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката