• Новак
Datamax - О'Neil MARK II M4308 TT КОРА PRES REW RFID L1 UHF ПРАТЕНИК од FCC/IC КОМПЛЕТ

Datamax - О'Neil MARK II M4308 TT КОРА PRES REW RFID L1 UHF ПРАТЕНИК од FCC/IC КОМПЛЕТ

DEN 3551.76
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. - МАЧКА 6 HD Modulator, бела МАЧКА 6 оценет конектори обезбеди одлични перформанси за податоци и мрежи кои бараат максимална брзина и проток - PCB технологија обезбедува максимална ефикасност и супериорен во однос сигнал за квалитет - Enhanced crosstalk откажување намалува враќање на косата и ја подобрува перформансите отфрлувајќи бучава и несакани сигнали - го Надминува ANSI/минлив исхемичен напад/EIA-568-Б. 2-1 Категорија 6 поврзување на хардвер барања - Дизајнирани со задните сплит назад 110 ИДЦ намалување на престанок време - заврши со 110 удар надолу алатка ICACSPDT00- Намалена задното стапало овозможува поголема конективност густина и дава повеќе порта конфигурации во помали области - Вклучува интегриран ВРАТОТ-568 A/Б боја жици дијаграм - Наназад компатибилен со сите пониска номинална категорија компоненти - Компатибилен со сите ICC да се конфигурираат екрани, внесува, површинска монтажа кутии, и празно печ панели - Компатибилен со сите ICC мебел екрани, Елита bezels, и Елитата површината планината кутии - се Користат со Категоријата 6 patch кабли - инструкции за Инсталација вклучени УЛ listed ICCIC1078 F6 WH.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката