• Новак
Draper Експерт 6 Парче Octagonal Паралелно Pin Удар Set - 74712

Draper Експерт 6 Парче Octagonal Паралелно Pin Удар Set - 74712

DEN 1574.40
Производот е достапен

Достапност

Експерт За Квалитет.Содржина : 6 удари со различни совет дијаметар од 2-8mm.Посебни воздух прекалени хром vanadium челик. 0. Следниот Ден Испорака.Експерт за Квалитет, посебно на воздухот појачани хром vanadium челик за долг живот.Совети се точно земјата, со специјално калено главата.Обезбедени се заврши во челик списание тип случај.Картон спакувани.Содржина : Шест pin удари со совет дијаметар од 2, 3, 4, 5, 6 и 8мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката