• Новак
XnZLXS Када Caddy Послужавник, Дрвена за Када со Книга Носителот Има Телефон, Лаптоп, со можност да биде продолжен Када Caddy Организаторот за Луксузни Спа

XnZLXS Када Caddy Послужавник, Дрвена за Када со Книга Носителот Има Телефон, Лаптоп, со можност да биде продолжен

DEN 1579.20
Производот е достапен

Достапност

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БАЊА ФАХ】Оваа бања лента над кадата те прави вани чувствуваат многу повеќе луксузен, тоа може да се справи со сите ваши потреби во раце дофат.Мерење толеранција е 1-3cm.Со шампањ, тоа е совршен за меден месец, годишнина или датумот ноќ.Добредојдовте на продавница, ние имаме повеќе висок квалитет када полици за вас за да изберете од!Ние препорачуваме на нашите 2021 надгради Када Послужавник за вас!Со нашите када послужавник, можете да уживате во читањето и пиење додека капење во романтична атмосфера Со нашите када послужавник , мислевме на си за да ви овозможи со повеќето пријатно и релаксирачки искуство.【УДОБНО БАЊА】кадата лента е дизајниран со диверзифицирано прегради, и сè што ви треба е во лесно достапен,за Лекување на себе си на повеќето релаксирачка бања искуство некогаш и да уживате во домашен спа третман во луксуз.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ќе ви се допадне!. 【ПОДАРОК ИЗБОР】Тоа може да биде најмногу ценети подарок за секоја нова куќа сопственикот или ново семејство!Кадата е вашиот фах фестивал подароци избори Како денот на вљубените, свадба, роденден подароци Семејство и пријатели ќе мислат дека си tasteful.Обидете се нешто што илјадници луѓе навистина ми се допаѓа. Осветленост и различни монитори може да предизвика бои на објекти во слика да биде малку поинаков од вистинска предмети. 【ПРОШИРУВАЊЕ со КАДА ФАХ】Оваа када лента е со цел да се прошири од 75см да 109cm.се вклопуваат речиси секој када големина,вие само треба рачно да се прилагоди кон десно, должина и не се потребни никакви алатки.токму сега! !! !!Кликнете на "Додади во Кошничка" копчето.

Декларирани спецификации

Material:
Wood
Size:
Minimum Size
★Feature:
Compact and suitable for most bathtub types, the bathtub tray arm can be expanded and adjusted to fit various bathtub sizes; :
The sturdy, stable design keeps your books, tablets or snack trays from falling into the bathtub. :
It is best to send your friends, family, relatives as gifts. :
Package includes:
1 Bathtub Tray
Note:
1. Please measure the correct size of you bathtub before you buy :
2. Light shooting and different displays may cause the colors of the items in the picture to be slightly different from the real items. The measurement tolerance is 1-3cm. :
Try something that thousands of people really like. right now! !! !! Click the Add to Cart button. You will like it! :

Комплементите на стоката