• Новак
DYYAN 1.6 Инчен Паметни Види 1+16GWiFi Спортски Возрасни Позиционирање 4G Види 800mAh Полимер Батерија вградената SIM Картичка ја Поддржува Повици

DYYAN 1.6 Инчен Паметни Види 1+16GWiFi Спортски Возрасни Позиционирање 4G Види 800mAh Полимер Батерија вградената

DEN 2205.60
Производот е достапен

Достапност

【SIM картичка】независни мирување, hands-free повик, Нано СИМ. 【Поддршка фрекфенција】GSM : 850/900/1800 / 1900; WCDMA : B1/B2/Б5; TD-SCDMA : B34/B39; LTE-ФЛОПИ : B1/B2/Б3/B5/B7/Б8/Б12/B17/B20 ; LTE-TDD : B38/B39/B40/B41(100 MHz). 【Екран на допир】1.6 инчен 400*400 резолуција high-definition полн круг екран. 【Компатибилност】Компатибилни се со паметни телефони кои користат i OS 11.0/Android OS 6.0 или понов.За било какви прашања може да се одговори од страна на нашите клиенти се грижи тим во рок од 24 часа. 【Мени】Контакти, Телефон, Информации, Прилагодувања, интернет Пребарувач, Даунлоадирајте, Календар, Часовник, Камера, Галерија, Музика, Рекордер, File Management, отчукувањата на Срцето Мониторинг, Вежбање, Време, Гласовно Пребарување, Игра Продавница, Мапа, Мобилни Асистент, СТАН пазарот, оптимизација на системот, итн.ПРОЦЕСОРОТ : MT6739 quad core Меморија : DDR3 1 GB, EMMC : 16 GB Камера : 8 милиони висока пиксели камера Податоци интерфејс : POGO PIN + магнетни жица Батерија : 800m Ah полимер батеријата време на Мирување : 48 часа на репродукцијата на Музика : 4.5 часа време на Разговор : 2 часа Водоотпорен одделение : живот водоотпорен Оперативен систем : Android 7.1.1 Времето : локално време Конекција : Bluetooth, WLAN, WLAN "жешко" место, авионски режим, GPS, мобилна мрежа Мобилен асистент : скенирање на QR кодот за да го поврзете; овозможи далечинско снимање, музика контрола, да испраќате датотеки, најдете мобилни телефони Гестови : Подигне својата рака да светне на екранот, подигнете за да почнете чекор пребројување на Бирање : Во прилог на факултативниот dial во види, dial во серверот, исто така може да се додаде преку мрежата на Рака : СТП рака, 22mm ширина, должина 268mm, приспособување спектар 175-250mm Види боја : црна Пакет содржина : smart watch*1/магнетни жица*1/шрафцигер*1/упатството*1/операцијата водич*1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката