• Новак
Американското Знаме Црвена Ѕвезда Сина Јасно Кристал Сребрен Финиш Клип На Назад Обетки За Жените Сет

Американското Знаме Црвена Ѕвезда Сина Јасно Кристал Сребрен Финиш Клип На Назад Обетки За Жените Сет

DEN 479.52
Производот е достапен

Достапност

Нашите опал обрачот клип на накит со earring грбот имаат уникатен дизајн, лесен и удобен за носење.ОДЛИЧЕН ПРИЛОГ НА ЖЕНИТЕ ИЛИ НА МАЖИТЕ Е КОЛЕКЦИЈА НАКИТ.Стилски и убави уникатни обетки за чувствителни уши ќе биде пријатно изненадување за неа.Еден пар на tassel, гроздобер, злато позлатен, плоштад или пад обетки, едноставна пакет на обетки изгледа одлично со сите видови на повик носи.ВАШИОТ НАКИТ СЕКОГАШ СЕ ОДРАЗУВА НА ВАШАТА ИНДИВИДУАЛНОСТ И ОРИГИНАЛНОСТ!.Ве молиме, чувајте ги во квалитетот earring држачот.НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА ОД 100% ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ церемонија обетки за жените.ЛЕСНО ДА СЕ СОЗДАДЕ ВАШИОТ СТИЛ.Заборавивте за денот на мајката или сестра ти е роденден?Тоа ќе биде добра идеја за подарок мали чувствителни или обетки кристал.Еден пар на топла розова ankh обетки, женска dangle обетки, бела накит, рачно изработени накит обетки поставува ќе направи да се charmer и елегантен.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ЗА РОДЕНДЕН ЗА ПРИЈАТЕЛ.Интересен дизајн на обетки кристал многу комбинира со геометриски коцка накит даваат виталност убава и елегантна личност.НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА ВИ ДАДЕ МОЖНОСТ ЗА ИЗБОР ОД КАПКА СИНА, ГОЛЕМ ЦВЕТ, TASSEL, РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЦРНО РУМЕНИЛО, ГЕОМЕТРИСКИ, ЛЕОПАРД ПЕЧАТИ, МЕТАЛ, ОВАЛНА ОБЕТКИ ИЛИ КУБНИ РАКАВИ.За ДА ДОДАДЕТЕ СЛИКА ЛЕСНИ НАКИТ : обетки за жените, обетки сетови, уво studs карики, студ earring накит или мажи обетки и промена на изгледот целосно!нашите противалергиски накит ќе се игра во нови светла и да стане кул!Секси работи обетки се вреди да се купуваат, кога таа одлучи да се ажурира нејзината гардероба.Изборот tassel обетки, секси, стилски обетки или големи карики може да ви помогне да изгледаат совршено.Ништо не може да ја истакне вашата оригиналност повеќе од едноставна единствени моден ткаенината прстени, earring карики, и стилски карактер earrings Don не знаете што подарок за сестра, мајка, или жена го избере нашиот пакет на циркониум симпатична ушите или неформални кругови.Слични злато, сребро или пирс обетки кристал може да се направи ново во било која слика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката