• Новак
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Oppo Најди 7 Мини Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Oppo Најди 7 Мини Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 1079.76
Производот е достапен

Достапност

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за OPPO Најди 7 мини за сите тоа го прави.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Врз основа на внатрешни тестирање.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Сите права се задржани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката