• Новак
DND DC Дуо Гел + Лак на Ноктите (DC099)

DND DC Дуо Гел + Лак на Ноктите (DC099)

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

DND DC Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Инструкции : Чистење на масло/нечистотијата од ноктот Применуваат 1 тенок слој на Daisy впие-оф гел боја Лек под УВ Ламба за 2 минути или LED за 60 секунди Применуваат 2 слој Daisy Впие-Оф Гел Боја.Лек под УВ Ламба или LED светилка Применуваат Врвот Гел.Лек под УВ Ламба или LED светилка Користи lint слободни подлога/помине брише со ноктите чистење да се отстрани вулгарен остатоци на ноктите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката