• Новак
ppqq Индустриски Прецизност Машинска Алатка за Парење Аголна Контакт Топката Лежишта 7209 7210 7211 7212 7213 7214 7215 7216 7217 7218 C AC B DF DB P4 P5 HGL (Боја : Б, Внатрешен Дијаметар : P4)

ppqq Индустриски Прецизност Машинска Алатка за Парење Аголна Контакт Топката Лежишта 7209 7210 7211 7212 7213 7214

DEN 6455.28
Производот е достапен

Достапност

За еден ред, лежишта, контакт агол може да се идентификува од страна на суфикси на различни кодови.Производ analysis Angular контакт bearing Angular контакт топката лежишта се особено погодни за поаѓајќи од композитни товари, ми.Напредни ferrule фалсификување, топлина treatmentdeformation контрола на технологијата со напредно ниво.Употреба на високо-квалитетна имајќи челик, посебна термичка обработка процес, напредно производство на опрема и технологија има голема мера се зголеми работниот век на лежишта, и спаси трошоци за опрема со високи барања и тешко да се размонтираат и соберат.Примена : Најчесто се користат за едрилица/рокер рака, воланот на количка, косилки, принтери, факс машини, алат и други домашни проекти.Еден ред аголна контакт топката bearing1.Товарот се пренесува од еден raceway на друг raceway по конекција линија.Пакет се вклучени : 1pcs Аголна Контакт Лежишта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката