• Новак
YEZIZ Лемење Станица 853D 2A Лемење Rework Станица со 5V USB DC Напојување Топол Воздух Лемење Железо Rework Станица за Desoldering Поправка на Топол Воздух Rework (Боја : Set-2)

YEZIZ Лемење Станица 853D 2A Лемење Rework Станица со 5V USB DC Напојување Топол Воздух Лемење Железо Rework Станица

DEN 655.20
Производот е достапен

Достапност

Температурата падна на 200 степени C, тоа влезе во сон државата,екранот се вклучува помеѓу 200 степени Ц и "СПИЕЊЕ".microcomputer контрола, брзо затоплување-up;.Топол воздух и жешко железо 2in1 rework лемење станица;.Анти-виткање линија опашка и топлинска windows отворање на јасен и единствен, димензионални дизајн не само што можат да ги изгубат топлина,но.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката