• Новак
IKWLXX Расклопна Отворено Виткање Вагон Преносни Лесни Количка за Шопинг Кошничка Рака Притисни Преносни Кампување Количка Додатоци - Дожд Покрие, Не Содржат Рамка

IKWLXX Расклопна Отворено Виткање Вагон Преносни Лесни Количка за Шопинг Кошничка Рака Притисни Преносни Кампување

DEN 1197.60
Производот е достапен

Достапност

Ви помага да ги зачувате работите брзо и се грижи за вашето children3. Лесен и брз за инсталација и removal Package Includes1 * Универзална количка Дожд Cover Warm Совет : На производ само вклучува дожд покритие и Тоа не вклучува wagon Product големина е сличен, не е грешка на 1-2 cm, вистинската големина ќе prevail The производот се зема во вид.КОЛИЧКА ДОЖД ПОКЛОПЕЦОТ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Лесно за прикачување, да ги отстраните, чисти, се свитка настрана поради доста мека карактер. Едноставна патент дизајн.КОЛИЧКА ДОЖД ПОКРИЕ НЕОПХОДНОСТА : Јасно пластика количка дожд поклопецот е-мора да има патуваат додаток за родителите да патуваат со нивните бебиња и да им даде најдобра заштита во безбедна средина.Отворено Виткање Количка Додатоци - Дожд Cover The Еластичен материјал избран обезбедува тенка и флексибилна дожд покрие дека е така лесно да се работи со и дека лесно пакети далеку во вклучени складирање торба,што ќе ви овозможи да лесно се донесе со вас кога се случува надвор и да биде подготвен да го започне raining This гарантира дека вашите малку еден останува сув и надвор од штети начин за целосното времетраење на вашето патување, без разлика на weather Stroll вашето Дете наоколу со целосна заштита од неповолните временски услови, како што се дожд, снег, ветер и студ weather Feature : 1. Отпорен на дожд, снег, ветер и dust4. Nontoxic, флексибилни и без мирис material2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на различни бои на светлината, агол, екран, etc If треба други различни стилови, ве молиме да дојде до нашата IKWLXX продавница да се избере.КОЛИЧКА ДОЖД ПОКРИЕ ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : Пластичен материјал обезбедува тенка и флексибилна дожд покрие двете лесно да се Инсталира и може да се заштити детето од дожд, ветер, снег, студ и прашина.КОЛИЧКА ДОЖД ПОКРИЕ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Количка дожд покрие Материјал мека, трајни, види-преку, не-токсични, без мирис, кој е безбеден за дете. Високо-квалитетни пластични material5.КОЛИЧКА ДОЖД ПОКРИЕ ТОПЛО СОВЕТ : Производот Содржи Само Дожд Покрие, Не Количка или Други Додатоци.Не грижете се ветрот ќе удар на водоотпорен количка корица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката