• Новак
3M Безбедност Прошетка 370 Сива Против Пролизгување Лента - 48 во Ширина - 09089 [Цената е по ТРКАЛААТ]

3M Безбедност Прошетка 370 Сива Против Пролизгување Лента - 48 во Ширина - 09089 [Цената е по ТРКАЛААТ]

DEN 806.40
Производот е достапен

Достапност

Продажба Единица : ROLL.Бренд : 3 M.Трговско Име : Безбедност На Прошетка. 3 M Број : 370. Боја : Сива. 3 M Безбедност Прошетка 370 сива против пролизгување лента доаѓа во 48 во ширина, 60 ft должина и е спакуван 1 по случај.Може да се користи во следниве температура опсег : +40 С до +175 F. Овој производ е еден двострано лепило против пролизгување лента.Во прилог на други својства овој производ е хемиски отпорни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката