• Новак
SZXJJ 2 парчиња Поддршка Кабинет Вратата Остане Хидрауличниот Лифт До Капаци за Поддршка на Отворање на Зглоб Престој

SZXJJ 2 парчиња Поддршка Кабинет Вратата Остане Хидрауличниот Лифт До Капаци за Поддршка на Отворање на Зглоб Престој

DEN 1703.04
Производот е достапен

Достапност

Лесна инсталација.Може да се амортизира затворени, тивко.Може да биде врвот поддршка, виси поддршка, изложување на поддршка.Пар или Torsion Хидраулични Прилагодливи Вратата Капак Останува. 2 парчиња Поддршка Кабинет Вратата Остане Хидрауличниот Лифт До Капаци за Поддршка на Отворање на Зглоб Престој.Лесна инсталација.Може да се амортизира затворени, тивко.Може да биде врвот поддршка, виси поддршка, изложување на поддршка.Пар или Torsion Хидраулични Прилагодливи Вратата Капак Останува.Детален Опис на Производот : Крај : Полиран chrome Main материјал : Цинк Alloy Range на примена : Разни кабинет нагоре и надолу door Main funtions : Поддршка на вратата leaf Characteristics : Practicability, лесно installation Opening агол : 80 90 100 Degrees Colour : Silver Material : Цинк alloy Size : 185*33*12 mm Package Содржина : 2 * Hinge Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката