• Новак
3M 2050 година Маскирање Лента, 5.0 Мили, 2 x 60 yds, Природни, 24/Случај, 3M Акции# 7000122952

3M 2050 година Маскирање Лента, 5.0 Мили, 2 x 60 yds, Природни, 24/Случај, 3M Акции 7000122952

DEN 6459.60
Производот е достапен

Достапност

Идеален за машини, кабинети и уреденост.Произведува супериорен боја линии додека спречување на продирање.Подебели поддршка за премиум перформанси. 3 ден чисти отстранување. 3 M Акции # 7000122952, Серија 2050 година. 2 инчен x 60 yds. 3 M 2050 година маскирање лента.Идеален за машини, кабинети и уреденост.Произведува супериорен боја линии додека спречување на продирање.Подебели поддршка за премиум перформанси. 3 ден чисти отстранување.За внатрешна и надворешна употреба.Се согласува и на неправилни површини и криви.Withstands температури до 100° F. Палачинка хартија поддршка со гума лепило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката