• Новак
Beatilux LED Неонски Јаже Светлина 120V 40ft/12m Водоотпорен Флексибилни Неонски LED Лента Cuttable во затворен простор на Отворено Декорација Зелена

Beatilux LED Неонски Јаже Светлина 120V 40ft/12m Водоотпорен Флексибилни Неонски LED Лента Cuttable во затворен

DEN 1799.76
Производот е достапен

Достапност

【Повеќе Апликации】 : Beatilux LED Неонски Јаже Светлина е погодна за дневна соба, ТВ backlighting, партија и бар декорација осветлување, светлечки знаци, автомобил ентериери или градини.Тоа има широк опсег на употреба.Beati Lux LED неонски јаже светла се опремени со 1440 Led диоди, погоден за сите прилики, градини, партии, Божиќ, тераса декорација, знаци, бар осветлување и на било кое место што сакате да ги красат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката