• Новак
6.6 ft-13ft Нерѓосувачки Челик Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет на Хардвер (Без Скала) за Дома/Внатрешна/Мансарда, Круг Цевка Мобилни Скала Песна со Подот Тркала Ролер

6.6 ft-13ft Нерѓосувачки Челик Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет на Хардвер (Без Скала) за Дома/Внатрешна/Мансарда,

DEN 2056.80
Производот е достапен

Достапност

Совршен Скалило Слајд Песна : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библиотеката, мансарда, простор за складирање, cloakroom, винарска визба, итн.И тоа е напор за да се качат и да ги превземете работите, кои ги носи на друга вниманието на вашиот дом и да се увери што со исклучителен квалитет.Премиум Материјал : Високо Квалитетен не 'Рѓосувачки челик; 100% Нови; Вода Доказ,' Рѓа Доказ.Висок квалитет на подот тркала ролери за поддршка на одделни купување.Пакет содржи : 1 x Песна, 2 x земјата тркала, 2 x макара, 2 x печат до главата, 2 x затка, Некои завртки.Сите други потребни хардверски е вклучена како можете да го видите во сликите.Само хардверот се продава, не вклучувајќи скали.Индивидуализира : Ако не можете да најдете вашата големина на големината на листата, ве молиме ги споделите со нас големината на железничкиот ви треба, тогаш ние ќе ви испратиме цена и линк до цел.Гарантира Услуга : : Доколку постои било дел пропуштиле или defectived за време на превозот, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе испрати замена и без наплата за исчезнати/дефект делови во прв пат.Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библиотеката, мансарда, простор за складирање, cloakroom, винарска визба, итн.И тоа е напор за да се качат и да ги превземете работите, кои ги носи на друга вниманието на вашиот дом и да се увери што со исклучителен квалитет.Детални instrctions : производ само вклучувајќи хардвер, не вклучувајќи скали. Должина : 6.6 ft-13ft(200cm-400cm), повеќе големини може да се spliced од овие големини, долго лизгачки шини се truncated во Неколку делови за лесна монтажа/демонтажа/складирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката