• Новак
1.7 инчен Екран на Smart Watch за Жени/Мажи IP67 Водоотпорен за Android/iphone Телефон Примате/Остварувате Повици Здравствен надзор Фитнес Тракер со ( Боја : Црна )

1.7 инчен Екран на Smart Watch за Жени/Мажи IP67 Водоотпорен за Android/iphone Телефон Примате/Остварувате Повици

DEN 2807.76
Производот е достапен

Достапност

⌚ Паметни часовници со микрофони може да ги поддржи двонасочна повици.По поврзување на паметни да се види со телефонот преку Bluetooth,можете да ги синхронизирате контактите во телефонот за да го види,и можете да ја видите комуникацијата евиденција на штрек.Се разбира,можете исто така мануелно да го внесете бројот на штрек и dial тоа без вметнување на SIM картичката.Откако ќе го направите повик или да одговорите на некој повик,можете да зборуваат директно да се види,и звукот од се види е гласна и јасна. ⌚ Мажи/Жени fitness watch го поддржува реално време отчукувањата на срцето, крвниот притисок,крвта со кислород,спиење(Длабок сон, светлина спијам, се будам време),температурата на телото за мониторинг.Вие само треба да се провери податоци за стан секој ден да се лесно да се разбере вашата физичка состојба.Адвокатско паметни часовници да ви помогне да водите поздрав начин на живот и тело.Топло потсетување : Сите горенаведени податоци за повикување само и не може да го замени медицински третман. ⌚ IP67 пливање класа водоотпорен, ве придружува да се пробие на бранови се : Поддршка за пливање носат, што ќе ви овозможи да правите што сакате, можете да го носат за пливање, но не нуркање, и не може да се користи во топла вода и сауна. ⌚ Изберете ја вашата омилена бирате според вашето расположение и хоби за да се покаже вашата личност и стил. ⌚ 12 месеци од датумот на купување.Ако примите smart watch или други квалитетни прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку .Ние се обезбеди замена, враќање и одржување на квалитетот на услугите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката