• Новак
ZNBJJWCP 10pcs Голема Брзина Водоотпорен Метал 4GB 8GB 16GB 32GB USB 2.0 Флеш Диск 128GB 64GB USB Memory Stick Пенкало Диск Флеш у Диск (Капацитет : 128GB, Боја : Сина)

ZNBJJWCP 10pcs Голема Брзина Водоотпорен Метал 4GB 8GB 16GB 32GB USB 2.0 Флеш Диск 128GB 64GB USB Memory Stick

DEN 8644.32
Производот е достапен

Достапност

USB флеш диск, USB 2.0 интерфејс.Голема брзина на пренос на податоци перформанси.Топла plug and play.Хардвер Барање : КОМПЈУТЕР со USB конекција,Лаптоп,MAC.Повеќе од 10000 пати на употреба.USB флеш диск, USB 2.0 интерфејс.Голема брзина на пренос на податоци перформанси .Топла plug and play.Хардвер Барање : КОМПЈУТЕР со USB конекција,Лаптоп,MACMore од 10000 пати на употреба .4 GB = околу 3.6 GB-3.8 GB8 GB = околу 7.4 GB-7.6 GB16 GB = приближно 14 GB -15 GB32 GB = приближно 28 GB -30 GB64 GB = приближно 58 GB -60 GB.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката