• Новак
Вгнездување на Канистри Сетови за во Кујна, Сет од 4 Херметички Бела Farmhouse Канистер Тегли со Отстранлив Chalkboard Етикети и за Напредок, за Брашно Шеќер, Кафе, Чај Склади?

Вгнездување на Канистри Сетови за во Кујна, Сет од 4 Херметички Бела Farmhouse Канистер Тегли со Отстранлив Chalkboard

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

Овој сет includings 4 различни големини гроздобер канистри, тоа е едноставна, чиста бела, и дава кујната "Farmhouse изглед".Вгнездување на кујната канистри со херметички затворен капак, да ги задржи на храна свежа и безбедно.Доаѓаат со chalkboard етикети и маркер, можете да се прилагодите на зборови од себе, етикети се отстранува.Идеален за брашно, шеќер, кафе, чај и други храна складирање, прикажана на шалтер, полица и mantel, декоративни метални тегли за вашата кујна.Мерења : [XS] 3.5" x 6.25"H, [S] 4.25" x 7.25"H, [M] 5.5" x 8.25"H, [L] 6.25" x 10.75"H. Мерења : . [XS] 3.5" x 6.25"Х. [S] 4.25" x 7.25"Х. [M] 5.5" x 8.25"Х. [L] 6.25" x 10.75"Х.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката