• Новак
за Девојка Печати Проток на Вода Водопад Kawaii Компатибилен со USB Безжичен Глушец Тешко Abs

за Девојка Печати Проток на Вода Водопад Kawaii Компатибилен со USB Безжичен Глушец Тешко Abs

DEN 1444.80
Производот е достапен

Достапност

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Дизајни ќе се печатат директно на метал дел на грбот на случај преку најновите сублимација технологија.ОВА НЕ Е DECAL ИЛИ КОЖАТА.Издржливи ABS составена случај.loveliness компјутер безжичен глушец со Проток на Вода Водопад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката