• Новак
Садовите Пластовидно Нерѓосувачки Челик Термички Оддел Ручек Кутија | 2Tier Изолирани Бенто Кутија (Боја : A) (Боја : A)

Садовите Пластовидно Нерѓосувачки Челик Термички Оддел Ручек Кутија | 2Tier Изолирани Бенто Кутија (Боја : A) (Боја

DEN 2141.52
Производот е достапен

Достапност

Нерѓосувачки челик материјал, anticorrosion и antioxidation, силна отпорност на топлина, силна топлина зачувување.Лесно да се носат и продавница Може да бидат удобно сместени и спакувани.Foodgrade PP сад, здрава, nontoxic и без мирис.Мали димензии, лесно да се носат околу, можете да уживате во топла оброци надвор. 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни, rustproof.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката