• Новак
Canson Ирис Вивалди A3 185 GSM Мазна Боја на Хартија - Црна (Пакување од 50 Листови)

Canson Ирис Вивалди A3 185 GSM Мазна Боја на Хартија - Црна (Пакување од 50 Листови)

DEN 729.84
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Canson Ирис Вивалди A3 185 gsm Мазна Боја на Хартија - Црна (Пакување од 50 Листови).Вивалди е со врвен квалитет обоени хартија специјално дизајнирани за уметност и занает.Тоа е идеален за сечење, pasting и виткање.Вивалди нуди мазна површина соодветна за молив, мастило или чувствував пенкало цртање.Идеален медиум за инк-џет и ласерско печатење.Киселина-слободен хартија за да се обезбеди оптимален долговечност со текот на времето.Canson Ирис Вивалди е мазна киселина-слободен боја на хартија, особено дизајниран за уметност и занает активности.Тоа е стабилна и идеален за сечење, pasting и виткање како и да биде подеднакво погоден за молив, мастило, се чувствував пенкало цртање.Тоа е исто така се идеални за инк-џет и ласерско печатење.Canson Ирис Вивалди е достапна во триесет модерна и живописни бои и во три различни тежини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката