• Новак
Крава Добиток Животни Цвеќиња Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

Крава Добиток Животни Цвеќиња Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

DEN 1411.20
Производот е достапен

Достапност

Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, другите три се на предни џебови.Повеќе за Употреба : Овој половината пакет е совршен за унисекс,жени, мажи, момче и девојка.Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, другите три се на предни џебови.Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделени и организирани.Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Повеќе за Употреба : Овој половината пакет е совршен за унисекс,жени, мажи, момче и девојка.Договор и деликатна, модерен атмосфера.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн, како и други мали резерви.Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете да ви бидат слободни да носат продукти, како што се мобилен телефон, слушалки, копче, пасош, пари, за билети, картичка и други мали предмети.Договор и деликатна, модерен атмосфера.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн, како и други мали резерви.Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете да ви бидат слободни да носат продукти, како што се мобилен телефон, слушалки, копче, пасош, пари, за билети, картичка и други мали предмети.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката