• Новак
Sunbeam Премиум Луксузни Quilted Електрично Загревани Душек Подлога Кинг Големина

Sunbeam Премиум Луксузни Quilted Електрично Загревани Душек Подлога Кинг Големина

DEN 4079.76
Производот е достапен

Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Памук.МЕКИ И УДОБНИ – Никогаш нема да се искачи во ладна листови повторно.Луксузна Quilted Електрично Загревани Душек Подлога.Близнаци и Полна големина вклучуваат 1 контролер.Кралица и Крал големина вклучува 2 контролори. 35% Quilted Памук / 65% Полиестер Врвот, 100% Полиестер Дното.THERAPUETIC со ПОЛНО ТЕЛО, ОСЛОБОДУВАЊЕ СО ПРИЛАГОДЛИВИ ТОПЛИНА SETTINGS – Во пријатна Луксузни Quilted Електрично Загревани Душек Подлога има ултра-тенок греење жици за дополнителна удобност.Контролорот Вклучува Авто-Off и Загрејте Карактеристики и 10 на топлина settings.БЕЗБЕДНОСТ - НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА – контролорот вклучува авто shut-исклучување на тајмерот за безбедност и сигурност.Сите Sunbeam Душек Влошки се тестирани и одобрени од страна на 3 лица (UL или ETK Intertek) да се усогласат со индустриски стандарди за безбедност.ЛЕСНО е ГРИЖА – се Вклопува Matresses до 21 инчи длабоки.Не користите продолжување кабелот или моќ лента за овие душек влошки.ГАРАНЦИЈА - 5 години ограничен производителот.Sunbeam премиум загрева душек подлога -Овој луксузен 100% памук врвот загрева душек подлога одговара на душеци до 21".ОПИС : чувство на Топлина и релаксација чекаат на вас со Sunbeam Quilted Душек Подлога.Декоративен ватенка дизајн спарени со 10 топлина settings и автоматско исклучување функција обезбедува личен комфор и удобност.КАРАКТЕРИСТИКИ : Премиум Quilted Моделот обезбедува зголеми удобност Персоналните 10 Топлина Settings Погодно 10-Час Автоматско Исклучување Функција Загрејте функција се загрева ладно листови пред спиење (изберете модели) Зачувате до $131 на вашиот Зимски Греење Записи (повеќе информации) Контрола на Ваша Страна со Две Грејни Зони .Одговара на Душеци до 21" Длабоко 250 Тема Смета Машина Перат & Фен Безбедно Пет години Ограничена Гаранција Големина /Димензии : - Кралот (76 во х 80 во).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката