• Новак
Traulsen G-Серија G24302 Затворената Врата 2-Дел Топла Храна Држи Кабинет

Traulsen G-Серија G24302 Затворената Врата 2-Дел Топла Храна Држи Кабинет

DEN 14399.76
Производот е достапен

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 2 Дел. 6 Стандард Хром-Обложено Жица Полиците. 4 Половина Должина Солидна Врати.Право/Право На Врата Шарки.S/S Напред и на Вратите + Елоксирани Алуминиумски Страни и Внатрешни работи.Traulsen G-Серија G24302 Затворената Врата 2-Дел Стигнат до-Во Топла Храна Држи Cabinet This 2-дел стигнат до-во топла храна држи кабинет има четири половина должина солидна врати и нерѓосувачки челик пред + елоксирани алуминиумски страни и внатрешни работи на Г-Серија линија.Тоа има микропроцесори со LED отчитување за прецизна контрола на температурата, и во нејзината convective струење дистрибутивниот систем се одржува во согласност температури на воздухот измерени дури и под остри кујнски услови.Оваа единица е исто така Енергија Ѕвезда наведени за ефикасно работење.2 Дел 6 Стандард Хром-Обложено Жица Полици 4 Половина Должина Солидна Врати Вистинскиот/Вистинската Врата Шарки S/S Напред и на Вратите + Елоксирани Алуминиумски Страни и Внатрешни работи Микропроцесори Контрола w/ LED Отчитување Convective Струење Дистрибутивниот Систем Електрични Спецификации : 208/115 V, 60 Hz, 1 P УЛ, CUL, NSF Заверена Енергија Ѕвезда Наведени Гаранција : 1 Година Дела и Труд Нето Капацитет : 46 cu ft Полица Област : 34.6 sq ft вкупна Висина : 83¼" (w/ Вклучени 6" Casters) вкупна Ширина : 52-1/8" Целокупната Длабочина : 35" Тело Длабочина : 32" Модел # : G24302 705663.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката