• Новак
Симпатична Смешно Портокалова Мачка Со Жолти Точки Позадина Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

Симпатична Смешно Портокалова Мачка Со Жолти Точки Позадина Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи

DEN 1322.40
Производот е достапен

Достапност

Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете да ви бидат слободни да носат продукти, како што се мобилен телефон, слушалки, копче, пасош, пари, за билети, картичка и други мали предмети.Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделени и организирани.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.Договор и деликатна, модерен атмосфера.Договор и деликатна, модерен атмосфера.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката