• Новак
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Verykool s401 Аура Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Verykool s401 Аура Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 5519.76
Производот е достапен

Достапност

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Verykool s401 АУРА паметен Телефон со San Flash-ТМ.Врз основа на внатрешни тестирање.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката