• Новак
UpBright 9V AC/DC Адаптер Компатибилен со OttLite GX7911 Батерија Задача Светилка GX 7911 Ott Лајт 6V 5Ah Батеријата Напојува Виткање TaskLamp 13W Сијалица Cordless Тетоважа Светлина 9VDC 1000mA Напо?

UpBright 9V AC/DC Адаптер Компатибилен со OttLite GX7911 Батерија Задача Светилка GX 7911 Ott Лајт 6V 5Ah Батеријата

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 9 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Ott Lite GX7911 Батерија Задача Светилка GX 7911 Ott Лајт Батеријата Напојува Задача Светилки 13 W Сијалица Cordless Тетоважа Светлина Виткање Задача Светилки 13 W Бела широк Спектар Избалансирани Светлина 9 VDC 1000m A DC9 V 1А 9.0 V 1.0 НА Префрлување Класа 2 Трансформатор Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Компатибилен со : Ottlite Батерија Напојува Задача Светилки 13 W Сијалица Cordless Тетоважа Светлина.Компатибилен со : Ott Лајт GX7911 6 V 5 Ah центарот на Вниманието Запечатени оловни (AGM) SLA/VRLA 6 V 6 V5 Ah Батеријата. ⚠️Забелешка : за 4.5 V ❌ верзија.НЕ за 5 V ❌ верзија.НЕ за 12 V ❌ верзија.НЕ за 13.2 V ❌ верзија.Некој може да го купи по грешка.Ве Молиме Проверете За Компатибилност Со Вашиот Апарат.Ви благодариме.Up Bright Нова Глобална 9 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Ott Lite GX7911 Батерија Задача Светилка GX 7911 Ott Лајт Батеријата Напојува Задача Светилки 13 W Сијалица Cordless Тетоважа Светлина Виткање Задача Светилки 13 W Бела широк Спектар Избалансирани Светлина 9 VDC 1000m A DC9 V 1А 9.0 V 1.0 НА Префрлување Класа 2 Трансформатор Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката