• Новак
Мини-Mand Мини Триаголник во Облик на Прав Mandrels 11mm & 14mm

Мини-Mand Мини Триаголник во Облик на Прав Mandrels 11mm & 14mm

DEN 841.92
Производот е достапен

Достапност

Овие триаголник Мини-MAND mandrels од Bead Smith се дизајнирани да се создаде постојано големина и облик на жица елементи.Карактеристики стартер дупка за да помогнат во обезбедувањето на крајот на вашиот жица и поголеми mandrels, исто така, се карактеризираат виде ножот канал за полесно сечење.За повеќе стабилност, да може да unscrew дршката и место на mandrels во клупата менгеме на назад.Стил : 2 Триаголник Mandrels.На mandrels мерка 11 и 14mm.Секоја две-mandrel сет содржи една рачка и две отстранлив mandrels во различни големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката