• Новак
Doskay Нека Авантура Жени Висока Половината Замав Плажа Midi Долго Здолниште

Doskay Нека Авантура Жени Висока Половината Замав Плажа Midi Долго Здолниште

DEN 1780.80
Производот е достапен

Достапност

Материјал : средината На должината здолниште е направен од 90% полиестер + 10% spandex.На високо-квалитетна ткаенина е многу меки, удобни, дише и издржливи.Уникатен Дизајн : Елегантен изглед, разновиден, добро drape, анти-навремено, мазна површина.На високо-квалитетни здолништа се stitched со шевовите, линиите се добро изнесе, а изработката е прецизен, погоден за секоја убавина!А-линија, midi-макси должина,тоа е сигурно да се издвоите од толпата.Повод : Случајни мода midi долго здолниште совршен за повик, ден, датум, патување, одмор, свадба, забава, саем, коктел, плажа, одмор и така натаму.Пар со резервоар, блуза, култури блузи или маици, со станови или потпетици да се создаде гроздобер изглед.Совршен за пролет, лето и есен.Облека за Нега : Машина мие, се препорачува со перење торба, не кајгана.Ве молиме погледнете го големина на табелата на левата страна пред да го купат. [Материјал Опис ]90% полиестер + 10% spandex[Производ перформанси]средината-должина на здолниште е направен од 90% полиестер + 10% spandex.На високо-квалитетна ткаенина е многу меки, удобни, дише и издржливи.Елегантен изглед, разновиден, добро drape, анти-навремено, мазна површина.На високо-квалитетни здолништа се stitched со шевовите, линиите се добро изнесе, а изработката е прецизен, погоден за секоја убавина![Применливи сценарија]Овој класичен здолниште е погодна за секоја прилика, без разлика дали дома, работа, шопинг или партија или одмор, можете да го носат овој здолниште со вашиот омилен врвот и чевли за да започнете убав ден.[Перење инструкции]Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не кајгана, температурата на перење течни не може да ја надмине.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката