• Новак
244 КОМПЈУТЕРИ Меѓу U&Нас Партија Одликувања, Меѓу U&Нас Партија Резерви Пак, Среќен Роденден Банер, За Меѓу Роденден Декорација

244 КОМПЈУТЕРИ Меѓу U&Нас Партија Одликувања, Меѓу U&Нас Партија Резерви Пак, Среќен Роденден Банер, За Меѓу Роденден

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

Оваа партија набавки утврдени со prefect дизајни и светли бои е токму она што ви треба да декорирате вашиот дом или место.Оваа партија декорација комплет вклучува : 100 Pcs Налепници 10 Pcs Нож 10 Pcs Лажица 10 Pcs Вилушка 10 Pcs Плочи 1 Pcs Tablecloth 20 Pcs Салфетки 10 Pcs Чаши 10 Pcs Покана картичка 10 Pcs Партија Подарок Перница 5 Pcs Pennant 1 Pcs Среќен Роденден Банери 6 Pcs Blowouts 24 Pcs Cupcake topper 16 Pcs Балони 1 Pcs Торта Topper Што чекаш?Додади во Кошничка СЕГА!Ги импресионира вашите гости со твоите украси, и донесе незаборавна забава за вашите деца.Овие шарени партија украси се совршени за момчиња и девојки роденден страни.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : вкупно 244 партија материјали, вклучувајќи : 100 Pcs Налепници, 10 Pcs Нож, 10 Pcs Лажица, 10 Pcs Вилушка, 10 Pcs Плочи, 1 Pcs Tablecloth, 20 Pcs Салфетки, 10 Pcs Чаши, 10 Pcs покана картичка, 10 Pcs Партија Подарок Кеси, 5 Pcs Pennant, 1 Pcs Среќен Роденден Банери, 6 Pcs Blowouts, 24 Pcs Cupcake topper, 16 Pcs Балони, 1 Pcs Торта Topper.Обезбедување на деца со безбедно прибор за јадење и удобна околина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката