• Новак
EODNSOFN Супер Меки Кадифен Кукла Животинско Играчка за Деца Прегратка Бебе Кукла Перница Дома Декор (Боја : Портокал, Големина : 75 см)

EODNSOFN Супер Меки Кадифен Кукла Животинско Играчка за Деца Прегратка Бебе Кукла Перница Дома Декор (Боја : Портокал,

DEN 9054.24
Производот е достапен

Достапност

Бебе големина : 50 цм, 60 см, 75 cm.Четири-двострано водат, мека надолу памук, мека и меки на допир, кожата-пријателски, без мирис и не ќе исчезнат после миење.Три-димензионални мајмун форма, цртан филм израз на лицето вез, нема тема лево.Обликот на делот-намалување на лигавче панталони, секој дел е цврсто spliced.Внатрешноста е исполнета со дебели надолу памук, мека, меки и еластични.Бебе Име : Dudu Monkey Fabric материјал : еластичен на сите sides Filling вовед : долу cotton Color класификација : портокалова, зелена, yellow Baby големина : 50 цм, 60 см, 75 cm Applicable возраст : над три години old Toy тип : doll Use предлози : неколку подароци, роденденски подароци, дома мебел, празник подароци.Четири-двострано водат, мека надолу памук, мека и меки на допир, кожата-пријателски, без мирис и не ќе исчезнат после миење.Три-димензионални мајмун форма, цртан филм израз на лицето вез, нема тема лево.Обликот на делот-намалување на лигавче панталони, секој дел е цврсто spliced.Внатрешноста е исполнета со дебели надолу памук, мека, меки и еластични.Пакет : 1 парче во one Notice : Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Мекото кадифен ткаенина ви дава топол допир.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката