• Новак
25 Пакет Rok Хардвер Трева ТЕЦ 864 108 Степен 1/2 Шалче Custom 3 Ниво Мека Блиску Завртка На Компактен Кабинет Зглоб 04431A-15 3-Начин на Вредноста 45mm Завртка Дупка Шема

25 Пакет Rok Хардвер Трева ТЕЦ 864 108 Степен 1/2 Шалче Custom 3 Ниво Мека Блиску Завртка На Компактен Кабинет

DEN 1687.92
Производот е достапен

Достапност

ТРЕВА ТЕЦ 864 Мека Блиску Кабинет Зглоб НАПРАВЕНИ ВО САД. 3-Начин Прилагодливи Во и Надвор Cam Прилагодување 108 Степени Отворање Агол.Завртка за да заврши околу планината кабинет зглоб Вклучува 2x #6 x 5/8" Дрво Завртки и 1x #10 x 3/4" Дрво Завртка. 1/2 во шалче мека затворање зглоб со сопствени 3 ниво мека блиску сила switch.Висина, Длабочина, и од страна на кабинет вратата прилагодување за да се направи инсталација полесно.НАПРАВЕНИ ВО САД ~Лице Рамка Зглоб со интегриран Мека-затворете ~ Без дополнителна инсталација на Меките-блиску е потребно.Три нивоа на вредноста преклопник овозможува различни нивоа на отпор во амортизацијата систем. ~ Materal : Челик, ТЕЦ шарки функција цврст метал зглоб првенство.Сите се движат механизам делови, вклучувајќи стожерот игли, врски и извори се стврдне да се обезбеди долгорочна издржливост ~ Мека-затворете амортизерите е premounted во зглоб првенство ~ Прилагодување switch да се регулира затворање акција ~ Едно парче зглоб и основна плоча комбинација ~ 3-димензионални прилагодување ~ 11 mm (7/16") купот на дупчење на длабочина ~ Пред пронаоѓањето на табови позиција зглоб на лицето рамка ~ Работи со тековните Трева вметнување машини ~ Вклучува инсталација завртки : 2x #6 x 5/8" Дрво Завртки и 1x #10 x 3/4" Дрво Завртка по зглоб ~ Страна Cam Прилагодување : +/-1.5 mm(1/16") ~ Висина Прилагодување на монтажа завртка : +/-2mm(3/32") ~ Длабочина Cam Прилагодување : +2.5 mm(3/32"), -5мм(1/32") ~ Завртка дупка растојание : 45mm (1-25/32") ~ Куп Досадни Дијаметар : 35mm (1-3/8") ~ Зглоб Шалче : 1/2" ~ Серија : ТЕЦ 864 ~ Кабинет Тип : Лице Рамка ~ Одредување на Тип : Завртка На ~ Затворање на Механизам : Мека Затворање ~ Зглоб Отворање Агол : 108 Степен ~ основна Плоча : Заврши Планината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката