• Новак
2021 Apple 11-инчен iPad Про (Wi-Fi + Cellular, 128GB) - Сребрен (Продолжува)

2021 Apple 11-инчен iPad Про (Wi-Fi + Cellular, 128GB) - Сребрен (Продолжува)

DEN 23758.80
Производот е достапен

Достапност

Apple М1 чип за следното ниво на перформанси - се Оди понатаму со сите-ден на животниот век на батеријата.Зачудувачки 11-инчен Течни Retina екран со Промоција, Вистински Тон, и P3 широка боја.True Depth камера систем кој Ултра Широка предна камера со Центарот на вниманието. 12 MP Широк камера, 10 MP Ултра Широк камера, и Li DAR Скенер за извонредно AR.Останете поврзани со ultrafast Wi-Fi - Лице ID за безбедна автентикација и Apple се Плати.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката