• Новак
CHNOOI Камелија Клип Коса Клип Фаќање на Косата Клип Назад на Фаќање на Клипот Големи Коса Клип Женски

CHNOOI Камелија Клип Коса Клип Фаќање на Косата Клип Назад на Фаќање на Клипот Големи Коса Клип Женски

DEN 1133.28
Производот е достапен

Достапност

Бојата е круг, текстура е полна, тркалезни и мазни, и квалитетот е и елегантен.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Силни и издржливи,Практичен и удобен.голем грчевито држејќи се за клип, нежен допир.не се изедначи и не се повреда на главата, лесен за употреба.Бојата е круг, текстура е полна, тркалезни и мазни, и квалитетот е и елегантен.Се користи за : подарок/партија/дневно/танц/office/професионални.Силни и издржливи,Практичен и удобен.голем грчевито држејќи се за клип, нежен допир.не се изедначи и не се повреда на главата, лесен за употреба.Боја : како shown Material : текстил, ткаенини, plastic Package се вклучени : 1 *1. По добивање на пакување, ве молиме да се означи пакувањето и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил за да се реши проблемот.Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.2.Само главните производи се продаваат, а остатокот се украси наместо на продажбата.3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката